Executive Committee

Precinct

EC/Pres

Awendaw (EC)

Joe Bowers

Awendaw (P)

Lee Ann Reigert

Charleston 01 (EC)

Henry Fishburne

Charleston 01 (P)

John Kuhn

Charleston 02 (EC)

Russell Guerard

Charleston 02 (P)

Tara Guerard

Charleston 05 (EC)

Carrie Powell

Charleston 05 (P)

Eddis Freeman

Charleston 06 (EC)

Eugene Corrigan

Charleston 07 (EC)

Keith McRae

Charleston 08 (EC)

Mary Preston

Charleston 11 (EC)

Derek Duncan

Charleston 11 (P)

William Campbell

Charleston 12 (EC)

Michael Dennis

Charleston 12 (P)

Eric Elder

Charleston 13 (EC)

Lila Castellano

Charleston 14 (EC)

Joseph Semsar

Charleston 17 (EC)

Todd Garrett

Charleston 17 (P)

Maurice Washington

Charleston 20 (EC)

Francis Clasby

Christ Church (EC)

Elizabeth Moffly

Christ Church (P)

Chip Aydlette

Deer Park 1A (EC)

Jordan Pace

Deer Park 1A (P)

James Trementozzi

Deer Park 1B (EC)

Melanie Folmer

Deer Park 1B (P)

Sheryl Beczynski

Deer Park 2A (EC)

Billy Shelton

Deer Park 2A (P)

Emma Shelton

Deer Park 2B (EC)

Brandon Cobb

Deer Park 2C (EC)

Louise Monteith

Deer Park 3 (EC)

Barry Thomas

Deer Park 3 (P)

Noel Casey

Edisto (EC)

Thomas Ravenel

Edisto (P)

Melody Bailey

Folly Beach 1 (EC)

Alfons Schirduan

Folly Beach 1 (P)

Fred Holland

Folly Beach 2 (P)

Lauren Keane

Isle of Palms 1A (EC)

Debbie Jones

Isle of Palms 1A (P)

Charles Jones

Isle of Palms 1B (EC)

Patricia Ryan

Isle of Palms 1C (EC)

Deborah Streetman

Isle of Palms 1C (P)

Rusty Streetman

James Island 01A (EC)

Sydney McLain

James Island 01B (EC)

Margaret Bobo

James Island 01B (P)

James Bobo

James Island 05A (EC)

Jennifer Prestidge

James Island 05A (P)

Cindy Costa

James Island 05B (EC)

Taylor Mason

James Island 05B (P)

Debbie Mock

James Island 06 (EC)

Jonathan Hoffman

James Island 06 (P)

Laura Frawley

James Island 07 (EC)

William Sohn

James Island 07 (P)

Sally Sohn

James Island 08A (EC)

Bill Quinn

James Island 08A (P)

Patricia Quinn

James Island 08B (EC)

Lee Roeber

James Island 08B (P)

Lance Sudano

James Island 09 (EC)

Tom Sheridan

James Island 09 (P)

Courtney White

James Island 10 (EC)

 Steve Benson

James Island 11 (EC)

 Bill Woolsey

James Island 12 (EC)

Thomas Simes

James Island 12 (P)

Susan Frawley

James Island 13 (EC)

Andrew Boucher

James Island 13 (P)

Stacey Boucher

James Island 14 9EC)

Kathryn Bethune

James Island 15 (EC)

Suzanne McGuigan

James Island 15 (P)

Catherine Young

James Island 17 (EC)

Edwin Taylor

James Island 17 (P)

Mary Ann Taylor

James Island 20 (EC)

Mark Johnson

Johns Island 1A (EC)

KC Lombard

Johns Island 1A (P)

Paul Norris

Johns Island 1B (EC)

Cameron Groen

Johns Island 2 (P)

Kenneth Todd

Johns Island 2 (P)

Danielle Coyne

Johns Island 3A (EC)

Dave Muldoon

Johns Island 3A (P)

Timothy Squire

Johns Island 3B (EC)

Maraide Sullivan

Johns Island 3B(P)

Todd Gerhart

Johns Island 4 (EC)

Ken Fipps

Kiawah (EC)

Barbara Ailes

Kiawah (P)

Herb Ailes

Ladson (EC)

Jonathan Lubecky

Ladson (P)

Claudette Stanford

Lincolnville (EC)

Brian Kelley

Mt. Pleasant 01 (EC)

Miles Martschink

Mt. Pleasant 01 (P)

Norman Smith

Mt. Pleasant 02 (EC)

Gerald Moore, Jr.

Mt. Pleasant 02 (P)

Margaret Moore

Mt. Pleasant 03 (EC)

Gene D'Agostino

Mt. Pleasant 03 (P)

Bob Huddleston

Mt. Pleasant 04 (EC)

Jane Edler

Mt. Pleasant 04 (P)

Roy Neal

Mt. Pleasant 05 (EC)

Jeremy Johnson

Mt. Pleasant 06 (EC)

Ryan Rhodes

Mt. Pleasant 06 (P)

Burt Rhodes Sr.

Mt. Pleasant 07 (EC)

Joe Bustos

Mt. Pleasant 07 (P)

Kathryn Bustos

Mt. Pleasant 08 (EC)

Joseph Broom

Mt. Pleasant 08 (P)

Catherine Broom

Mt. Pleasant 09 (EC)

Cheryll Woods-Flowers

Mt. Pleasant 09 (P)

Roger O'Sullivan

Mt. Pleasant 10 (EC)

John Burn

Mt. Pleasant 10 (P)

Charles Davidson

Mt. Pleasant 12 (EC)

Steve Barksdale

Mt. Pleasant 13 (EC)

Patrick Cloud

Mt. Pleasant 13 (P)

David Orner

Mt. Pleasant 14 EC)

Laurie Turner

Mt. Pleasant 14 (P)

Jason Clouse

Mt. Pleasant 15 (EC)

Susan Marlowe

Mt. Pleasant 16 (EC)

Kathy Hughes

Mt. Pleasant 16 (P)

Lynn Carmody

Mt. Pleasant 17 (EC)

Greg Burlos

Mt. Pleasant 17 (P)

Kathryn Weaver

Mt. Pleasant 18 (EC)

Alice Seabrook

Mt. Pleasant 18 (P)

Norman Moebs

Mt. Pleasant 20 (EC)

Blaine Dooley

Mt. Pleasant 22 (EC)

Daniel Douglass

Mt. Pleasant 22 (P)

Kathryn Chasity Douglass

Mt. Pleasant 25 (EC)

Sebastiano Gattoni-Celli

Mt. Pleasant 27 (EC)

Paulette Kellogg

Mt. Pleasant 28 (EC)

Eugene Hogan

Mt. Pleasant 28 (P)

Stephen Lovelace

Mt. Pleasant 29 (EC)

Cyndi Mosteller

Mt. Pleasant 29 (P)

Terrye Seckinger

Mt. Pleasant 30 (EC)

Murray Wood

Mt. Pleasant 30 (P)

Max Dillon

Mt. Pleasant 31 (EC)

Mark Smith

Mt. Pleasant 31 (P)

Parker Smith

Mt. Pleasant 32 (EC)

Bill Macsems

Mt. Pleasant 32 (P)

Rebecca Macsems

Mt. Pleasant 33 (EC)

Ed Evans

Mt. Pleasant 33 (P)

John Marcoux

Mt. Pleasant 34 (EC)

Russ Leach

Mt. Pleasant 34 (P)

Barbara Pulicicchio

Mt. Pleasant 35 (EC)

Rob Crawford

Mt. Pleasant 35 (P)

Julie Riley-Hollar

Mt. Pleasant 36 (EC)

Scott Hanson

Mt. Pleasant 37 (EC)

Richard Guerard

Mt. Pleasant 37 (P)

Byl Alfred

Mt. Pleasant 38 (EC)

Bob Crawford

Mt. Pleasant 38 (P)

Carol Crawford

Mt. Pleasant 39 (EC)

Mark Hartley

Mt. Pleasant 39 (P)

Sharon Hartley

N Charleston 03 EC)

Elaine Magliacane

N Charleston 03 (P)

Monica Kidd

N Charleston 06 (EC)

Susan Vaughan

N Charleston 08 (EC)

Gerald Lahm

N Charleston 29 EC)

George Douan

N Charleston 29 (P)

Marcia Douan

St. Andrews 01 (EC)

Dylan Duckworth

St. Andrews 02 (EC)

Sheryl Irwin

St. Andrews 02 (P)

Yaakov Shlomo

St. Andrews 03 (EC)

Nathan Hertel

St. Andrews 04 (EC)

Ken Dilks

St. Andrews 04 (P)

Chris Cannon

St. Andrews 05 (EC)

Art Field

St. Andrews 06 (EC)

Edward Royall

St. Andrews 07 (EC)

Gordon Cashwell

St. Andrews 11 (EC)

Samm McConnell

St. Andrews 13 (EC)

John Steinberger

St. Andrews 13 (P)

Robin Steinberger

St. Andrews 14 (EC)

Thelma Stewart

St. Andrews 16 (EC)

Paige Lewis

St. Andrews 17 (EC)

James Fort

St. Andrews 20 (EC)

Charles Steinert

St. Andrews 20 (P)

Sam Book

St. Andrews 21 (EC)

Aubry Alexander

St. Andrews 21 (P)

Alice Thompson

St. Andrews 22 (EC)

Linda Grumbine

St. Andrews 22 (P)

Richard Grumbine

St. Andrews 23 (EC)

Dean Riegel

St. Andrews 24 (EC)

Norma Hancock

St. Andrews 24 (P)

Kathleen Perry

St. Andrews 25 (EC)

Ben Thompson

St. Andrews 25 (P)

Earl Mitchell

St. Andrews 26 (EC)

Summer Massey

St. Andrews 27 (EC)

Kathleen Head

St. Andrews 27 (P)

Danielle Head

St. Andrews 28 (EC)

Linda Smoak

St. Andrews 28 (P)

Harold Smoak

St. Andrews 30 (EC)

Dorian Bucholz

St. Andrews 34 (EC)

Brian Thomas

St. Andrews 34 (P)

Lin Bennett

St. Andrews 35 (EC)

Charlie Fowler

St. Andrews 36 (EC)

Mark Heath

St. Andrews 37 (EC)

Paul Miller

St. Paul 3 (EC)

Nancy Gregory

St. Paul 4 (EC)

Wayne Hahn

St. Paul 4 (P)

Carlton Wilson

St. Paul 5 (EC)

Kathy Shepard

St. Paul 6 (EC)

Marc Knapp

St. Paul 6 (P)

JoAnne Knapp

Sullivans Island (EC)

Barbara Spell

Sullivans Island (P)

Larry Kobrovsky

Town Seabrook (EC)

Wayne Mulligan

Town  Seabrook (P)

John DuBois

Wadmalaw Is 2 (EC)

Patsy Bailey

Wadmalaw Is 2 (P)

Margaret Schuwchow

 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Showing 1 reaction

Please check your e-mail for a link to activate your account.