Precinct Officers

PRECINCT EC/Pres
AWENDAW (EC) Joe Bowers
AWENDAW (P) Charles Warren
CHARLESTON 01 (EC) John Kuhn
CHARLESTON 01 (P) Samuel Howell
CHARLESTON 04 (EC) Mara Brockbank
CHARLESTON 04 (P) Michael Paul Protopapa
CHARLESTON 05 (EC) Will Freeman
CHARLESTON 05 (P) Angela McLester
CHARLESTON 09 (EC/P) Peter Zink
CHARLESTON 10 (EC/P) Richard Krenmeyer
CHARLESTON 11 (EC/P) Sally D Atwater
CHARLESTON 12 (EC/P) Michael Dennis
CHARLESTON 15 (EC/P) Seth Larsen
CHARLESTON 17 (EC) Maurice Washington
CHARLESTON 17 (P) Frank Dirks
CHRIST CHURCH (EC) Elizabeth Moffly
CHRIST CHURCH (P) Chip Aydlette
DEER PARK 1A (EC/P) Lee Carlton Walker
DEER PARK 1B (EC/P) Cynthia Hannah
DEER PARK 2A (EC) Billy Shelton
DEER PARK 2A (P) Russell Stanley
DEER PARK 2B (EC) Thomas Melvin
DEER PARK 2B (P) Woody Gregory
DEER PARK 3 (EC) Barry Thomas
DEER PARK 3 (P) Noel Casey
FOLLY BEACH 1 (EC) Lydia Ackerman
FOLLY BEACH 1 (P) Deana Coggin
FOLLY BEACH 2 (EC) Jill Bauer
FOLLY BEACH 2 (P) LaJuan Kennedy
ISLE OF PALMS 1A (EC) Stacey Johnson
ISLE OF PALMS 1A (P) Clayton Johnson
ISLE OF PALMS 1B (EC) Patricia Ryan
ISLE OF PALMS 1B (P) Cathie Saucier
ISLE OF PALMS 1C (EC) Deborah Streetman
ISLE OF PALMS 1C (P) John Overman
JAMES ISLAND 05A (EC) Linda Miller
JAMES ISLAND 05A (P) Bruce Miller
JAMES ISLAND 07 (EC) Cheryle Freiberger
JAMES ISLAND 07 (P) Darren Troy Mullinax
JAMES ISLAND 13 (EC/P) Andrew Boucher
JAMES ISLAND 17 (EC) Rachelle Lavelle
JAMES ISLAND 17 (P) Eddie Taylor
JAMES ISLAND 22 (EC/P) Henry Fishburne
JOHNS ISLAND 1A (EC) KC Lombard
JOHNS ISLAND 1A (P) Steve Rapchick
JOHNS ISLAND 2 (EC) Gary Tucker
JOHNS ISLAND 2 (P) Hazel Goldberg
JOHNS ISLAND 3A (EC) Timothy Squire
JOHNS ISLAND 3A (P) Lowell Knouff
JOHNS ISLAND 3B (EC) Patricia Talbot
JOHNS ISLAND 3B (P) Todd Gerhart
JOHNS ISLAND 4 (EC/P) Thomas Legare
LADSON (EC/P) Claudette Stanford
LINCOLNVILLE (EC/P) Brian Kelley
MCCLELLANVILLE (EC/P) Gray Turner
MT PLEASANT 01 (EC/P) Emily Rudolph
MT PLEASANT 03 (EC/P) Bob Huddleston
MT PLEASANT 04 (EC) Jane Edler
MT PLEASANT 04 (P) Daniel Metzler
MT PLEASANT 08 (EC/P) Joe Semsar
MT PLEASANT 09 (EC) Roger O'Sullivan
MT PLEASANT 09 (P) Arlene O'Sullivan
MT PLEASANT 11 (EC/P) Justin Novak
MT PLEASANT 12 (EC/P) Patrick Murphy
MT PLEASANT 13 (EC/P) David Orner
MT PLEASANT 14 (EC) Jill Miller
MT PLEASANT 14 (P) Robert Miller
MT PLEASANT 15 (EC) Anthony Brush
MT PLEASANT 15 (P) Susan Brush
MT PLEASANT 16 (EC) Jacqueline Skinner
MT PLEASANT 16 (P) Kathy Hughes
MT PLEASANT 17 (EC/P) Andy Smith
MT PLEASANT 18 (EC) Alice Seabrook
MT PLEASANT 18 (P) Norman Moebs
MT PLEASANT 19 (EC/P) Lauren Sprinkle
MT PLEASANT 23 (EC/P) Dana Andrae
MT PLEASANT 27 (EC/P) Paulette Kellogg
MT PLEASANT 28 (EC/P) Gene Hogan
MT PLEASANT 29 (EC) Cyndi Mosteller
MT PLEASANT 29 (P) Terrye Seckinger
MT PLEASANT 30 (EC) Meade Dillon
MT PLEASANT 30 (P) Elizabeth DiMambro
MT PLEASANT 31 (EC/P) Mark Smith
MT PLEASANT 33 (EC) Anne Badgley
MT PLEASANT 33 (P) Anna Allen
MT PLEASANT 34 (EC) Russell Leach
MT PLEASANT 34 (P) Bill Northrup
MT PLEASANT 35 (EC) Thomas Perez
MT PLEASANT 35 (P) Joanne Jones
MT PLEASANT 36 (EC/P) Jason Clouse
MT PLEASANT 37 (EC) Richard Guerard
MT PLEASANT 37 (P) Jim Davis
MT PLEASANT 38 (EC/P) Robert Crawford
MT PLEASANT 39 (EC) Mark Hartley
MT PLEASANT 39 (P) Maria Hurley
N CHARLESTON 08 (EC/P) Randy Coats
N CHARLESTON 15 (EC) Terry Evan
N CHARLESTON 15 (P) Sharon Hundley
N CHARLESTON 16 (EC/P) Lorena Jordan
N CHARLESTON 22 (EC) Nancy Schaefer
N CHARLESTON 22 (P) Jeff Slaton
N CHARLESTON 27 (EC/P) June Thomas
ST ANDREWS 02 (EC/P) Sheri Irwin
ST ANDREWS 04 (EC) Lee Edwards
ST ANDREWS 04 (P) Chris Cannon
ST ANDREWS 05 (EC/P) Gordon Rooney
ST ANDREWS 06 (EC/P) Tilden Doby
ST ANDREWS 07 (EC) Gordon Cashwell
ST ANDREWS 07 (P) Lee Ann Harsh
ST ANDREWS 11 (EC) Walter Lancaster
ST ANDREWS 11 (P) Michael Mulé
ST ANDREWS 12 (EC/P) Jim Lyons
ST ANDREWS 13 (EC/P) John Steinberger
ST ANDREWS 14 (EC) Leah Whatley
ST ANDREWS 14 (P) Frank Shealy
ST ANDREWS 16 (EC/P) Paige "Duffy" Lewis
ST ANDREWS 17 (EC) Don Fort
ST ANDREWS 17 (P) Sandra Fort
ST ANDREWS 20 (EC) Charles Steinert
ST ANDREWS 20 (P) Brian Hill
ST ANDREWS 21 (EC/P) Alice Swope Thompson
ST ANDREWS 22 (EC) Linda Grumbine
ST ANDREWS 22 (P) Richard Grumbine
ST ANDREWS 24 (EC/P) Norma Hancock
ST ANDREWS 25 (EC/P) Ken Fipps
ST ANDREWS 26 (EC/P) Nicole Claibourn
ST ANDREWS 27 (EC) Daniel Head
ST ANDREWS 27 (P) Dustin Speer
ST ANDREWS 30 (EC/P) Dorian Jo Bucholz
ST ANDREWS 34 (EC) Brian Thomas
ST ANDREWS 34 (P) Philip Rust
ST ANDREWS 36 (EC/P) Susan Vaughan
ST PAUL 3 (EC) Janis Laurain
ST PAUL 3 (P) Mona Williams
ST PAUL 6 (EC) Marc Knapp
ST PAUL 6 (P) JoAnne Knapp
SULLIVANS ISLAND (EC) Andy Benke
SULLIVANS ISLAND (P) Elizabeth Siegling
TOWN OF SEABROOK (EC) Allan Ward
TOWN OF SEABROOK (P) D. Ray James
WADMALAW 1 (EC/P) James "Jim" Bowron
WADMALAW 2 (EC) Karen Walto
WADMALAW 2 (P) Patsy Bailey

Be the first to comment

Please check your e-mail for a link to activate your account.